Vitajte v našom blogu:-) - pigis.sk
  • tisíce kúskov len pre teba. Hľadaj a vyberaj! Idem na to!​
adidas-moon

Vitajte v našom blogu:-)

Toto je náš úvodný článok a vychádza práve v čase, kedy Adidas oznámil spoluprácu s americkou hviezdou popmusic, Beyoncé. Môžeme sa tešiť na nové kúsky vrátane obuvi s jej menom a určite zaujímavým dizajnom. Budeme radi, keď o tom budeme môcť písať konkrétnejšie.

Tak ako Adidas očakáva od tohto partnerstva nových fanúšikov a zákazníkov, aj my dúfame, že si naše blogy získajú vašu pozornosť a radi sa sem budete vracať, s cieľom dozvedieť sa niečo nové zo sveta nielen tenisiek, ale celkovo o topánkach značky Adidas.

Tiež dúfame, že vám pomôžeme rýchlejšie sa zorientovať v ponuke tenisiek Adidas na trhu a lepšie nakúpiť.

Náš web vám umožňuje vidieť ponuku z rôznych e-shopov, ktoré ponúkajú tenisky Adidas a pohodlne si tak „pod jednou strechou” vybrať čo sa Vám páči, bez potreby preklikávať rôzne stránky.

Keď narazíte na ten správny, vytúžený pár, po kliknutí na tlačítko „do obchodu“ vás to presmeruje do eshopu, ktorý topánky ponúka a môžete si ich hneď zakúpiť.

V prípade, že počas využívania našej služby narazíte na niečo, čo by mohlo vyhľadávanie a nákup vylepšiť, budeme radi, keď nám o tom napíšete. Prajeme príjemné čítanie a ešte príjemnejšie nakupovanie. 😉

Odporúčané články

preloader