Ultraboost 19 - "naboostovaný" model na beh, aj do ulíc - pigis.sk
  • tisíce kúskov len pre teba. Hľadaj a vyberaj! Idem na to!​
d96863-4-600x415

Ultraboost 19 – „naboostovaný“ model na beh, aj do ulíc

Rok 2019 je pre bežecké tenisky adidas Ultraboost výnimočný. Napriek tomu, že od roku 2015, kedy tento model vyšiel na trh, sa z nich stali najobľúbenejšie bežecké tenisky značky adidas, tento rok si prešli zmenou nielen z hľadiska dizajnu, ale aj zloženia.

Čo je zaujímavé, neslúžia len na beh, ale pre svoju pohodlnosť si ich ich majitelia s obľubou obúvajú aj na chôdzu po meste. Sú veľmi ľahké, s flexibilnou konštrukciou a hoci ich milovníci na ne už pred tým nedali dopustiť, vylepšený model oceňujú ešte viac:) 

Jednoduchšie a vylepšené zloženie

Oproti 17 kúskom, z ktorých boli zložené pôvodné modely, najnovšie “Ultra Boost 19” tvoria tieto kľúčové zložky:

 – bezšvový spevňujúci zvršok adidas Primeknit 360, ktorý nielen dokonale obopína chodidlo, ale sa tiež prispôsobuje jeho pohybu. Priliehavý strih umožňuje rozloženie tlaku v kritických miestach.

 – flexibilná podrážka Stretchweb z gumy Continental.™ Umožňuje výnimočný záber na suchom aj mokrom povrchu, ako aj spevnenie strednej časti chodidla.

– responzívna medzipodrážka Boost, ktorá tlmí nárazy. Disponuje väčším obsahom technológie Boost o 20% než prvá generácia Ultra Boost. Vďaka tomu vám tieto tenisky vrátia ešte viac energie pri behu, než pred tým.

 – integrovaný stabilizačný diel Torsion Spring v medzipodrážke spevňuje strednú časť chodidla pri dopade a odraze

 – 3D konštrukcia päty drží nohu pri náraze a poskytuje zvýšenú podporu a stabilitu pri behu. Tvarovaný stabilizátor päty Fitcounter perfektne sedí a umožňuje optimálny pohyb Achillovej šľachy.

Modely Ultraboost 19 sú už v predaji, môžete si ich pozrieť na našej stránke tu, alebo kliknutím na banner nižšie: 

Zdroj: adidas.sk, adidas.com
foto: archív teniskyadidas.sk

Odporúčané články

preloader