Nite Jogger prišiel v nových farbách  - pigis.sk
  • tisíce kúskov len pre teba. Hľadaj a vyberaj! Idem na to!​
adidas-nite-jogger-grey-two-multi-solid-grey-solar-orange-2

Nite Jogger prišiel v nových farbách 

Adidas Originals vo štvrtok (11.4. 2019) uviedla na trh nové farby pre model Nite Jogger, s reflexnými prvkami v retro štýle, inšpirovaná bežeckými teniskami adidas z 80-tych rokov.

Nite Jogger – nikdy nie je neskoro

Tieto topánky sú však stvorené do ulíc mesta, kde po západe slnka ich reflexné prvky odrážajú svetlo pouličných lámp a neónov, pretože ako vraví adidas, “nikdy nie je neskoro”. Keď sa večer túlate mestom, vaše tenisky ”žijú, resp. žiaria s vami”, a to inými farbami, než počas dňa.

“Jeden look počas dňa. Iný, v noci, keď je čas tvoriť. Nite Jogger bol vytvorený pre tých, ktorí vedia, že nikdy nie príliš neskoro nasledovať ich cieľ,” uvádza výrobca. 

Nečudo, veď “nite” je neformálny výraz pre night (noc) a tak majú tenisky Nite Jogger, t.j. “nočný bežec,” výstižný názov. Koniec koncov, už prvé “reflexné tenisky”, ktoré tomuto modelu slúžili ako inšpirácia, boli nadizajnované pre účely “nočných prieskumov po asfalte.”   

Kvalita a pohodlie

Zvršok modelu Nite Jogger je tvorený zo sieťoviny a nylonového ripstopu so semišovými  a reflexnými vrstvami, ktoré sa nesú na medzipodrážke s responzívnym tlmením “Boost.“

Boost prináša doteraz najaktívnejšie tlmenie, aké sa adidasu zatiaľ podarilo vyrobiť a umožňuje celodenné pohodlie: “čím viac energie vydáš, tým viac sa ti vráti.” Tenisky tiež disponujú pohodlnou funkčnou vložkou OrthoLite®. Gumenú podrážku oceníte pre ľahkú údržbu a mäkkosť.  

Modely sú k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach už od štvrtka 11.4.2019 napríklad na tomto linku:

 

Zdroj: adidas.sk, footshop.sk
foto: footshop.sk

Odporúčané články

preloader