Pozrite si dámske džínsové trendy na rok 2020 - pigis.sk
Džínsové trendy

Pozrite si dámske džínsové trendy na rok 2020

Pozrite si dámske džínsové trendy na rok 2020

Nájdenie perfektných džínsov, ktoré by nám sadli ako uliate je zväčša skutočný oriešok. Buď sa nám spraví medzera na páse, naše stehná sú príliš na tesno alebo sa nám nepáči ich farba či dizajn. Našťastie my ti prinášame trendy, z ktorých si vyberieš aj ty.

Zatiaľ čo móda sa zvykne opakovať, dizajnéri nás tento rok prekvapili novinkami, ktoré idú proti prúdu. Od asymetrických džínsov, ktoré doteraz nosila iba Celine Dion, po tohtoročnú verziu super širokých džínsov, ktoré ti vyrazia dych. Ak si o týchto trendoch ešte nepočula, tak čítaj ďalej.

Asymetria

Asymetrické lemovanie je trendom tejto sezóny. Niet divu, že sa k trendu pripojili viaceré známe osobnosti, no skutočným priekopníkom je Celine Dion, ktorá tento trend povýšila na ďalšiu úroveň.

Či už je jedna nohavica úzka a druhá široká, čierna a biela alebo je jedna prevrátená naruby. Niekedy dokonca stačí iba jednu vyrolovať. Dôležité je, aby bola každá iná! Ty také džínsy ešte nemáš? Tak na čo čakáš!

Najnovšia ponuka riflí za
najlepšie ceny na jeden klik, vyber si tie svoje!

Patchwork

Jedným z trendov minulého roka bolo obliekanie v štýle patchwork, teda kúsky vytvorené z rôznych záplat. Môžeme vidieť šaty, sukne či bundy, všetky s rovnakým menovateľom – vzorovo a farebne zaplátané do rovnakého štýlu.

Široké nohavice

Bez obáv, nehovoríme o tých, ktoré boli v móde začiatkom tohto milénia a nosili ich hlavne tínedžeri s vlasmi na ježka a korálmi na krku. Tohtoročná verzia je skutočným upgreade-om, ušitým na mieru tvojmu drieku s rozširujúcimi sa nohavicami smerom k chodidlám.

Pastelové farby

Aj keď sa pastelové farby spájajú väčšinou s jarou, tento rok si ich môžeš bez váhania obliecť aj na jeseň, pretože dizajnéri dávajú tomuto trendu zelenú.

Najnovšia ponuka riflí za
najlepšie ceny na jeden klik, vyber si tie svoje!

Kapsáče

Tento rok sme vsadili na opätovný trend pracovných nohavíc: kapsáčov. Sú rovné, s množstvom praktických vreciek a taktiež pútkom na kľúče. Hoď po nich očkom pri najbližšom nákupe, skombinuj ich s bielym tielkom a dokonalý outfit je na svete.

Ombré

Zatiaľ čo ombré trend vo vlasoch už definitívne končí, idea farbenia týmto štýlom ešte úplne nevymiera. Túto sezónu si vzhľad polo-nafarbenia preráža cestu do sveta džínsov.

preloader